Helios Sunsi se v Sarajevu odlično držijo

Domžalec 18.12.2021  |  Miha Ulčar

Na tretjem turnirju Lige ABA 2 v Sarajevu so oslabljeni Helios Sunsi, zaradi zaključka sezone v košarki 3×3 manjka Pašajlić, zaenkrat zabeležili po tesen poraz in še bolj tesno zmago.

Premoč so priznali skopskemu MZT-ju, ugnali pa so Vojvodino iz Novega Sada. V prvi tekmi turnirja so bili Domžalčani naravnost odlični prvih 30 minut srečanja proti MZT Skopje Aerodromu in bili vse čas v rahli prednosti (64:61), potem pa je v branilskih vrstah začela pešati sapa, ob odsotnem Miroslavu Pašajliću je bila tudi za Aljža Bratca to prva tekma po enomesečni odostnosti, kar so Severnomakedonci izkoristili in z delnih 14:2 na začetku zadnje četrtine