Kralji zmagali proti Dallas Stars, Kopitar je prispeval gol #video

SiolNET 04.01.2023  |  R. P., STA

Hokejisti Los Angeles Kings, ki jih kot kapetan v severnoameriški ligi NHL vodi Slovenec Anže Kopitar, so tokrat na domačem ledu v derbiju zahodne konference gostili Dallas Stars in Teksašane premagali s 3:2. Med strelce se je vpisal tudi Kopitar, ki je z izjemnim strelom zadel za vodstvo kraljev z 2:1.

Liga NHL, 2. januar Kralji so bolje odprli tekmo in po golu Rasmusa Kuparija uvodno tretjino končali z 1:0. V drugi so se gosti prebudili in dvakrat izenačili. Gol Anžeta Kopitarja Najprej se je med strelce vpisal Miro Heiskanen, po golu Kopitarja, ki je zadel po podajah Drewa Doughtyja in Quintona Byfielda, pa je razmerje moči po dveh tretjinah tekme izenačil Jason Robertson. To je bila za Kopitarja že 59. točka (21 golov, 38 podaj) na 67 tekmah proti Dallasu. V