Olimpija na prvi domači tekmi v 2023 izgubila z zadnjeuvrščenimi

SiolNET 06.01.2023  |  M. P., Pe. M.

Hokejisti HK SŽ Olimpija so na prvi domači tekmi v letu 2023 izgubili. Zadnjeuvrščeni v ligi IceHL Pioneers Vorarlberg je namreč v sklopu 37. kroga v Tivoliju zmagali s 4:0. Tekmo so s tremi goli prelomili sredi druge tretjine.

Sportal Olimpija do točke na Koroškem Potem ko so ljubljanski hokejisti leto 2023 po poraznem decembru dobro začeli ter na dveh tekmah zbrali štiri točke, so v boju z ekipo Vorarlberga spet vpisali ničlo. Usodna je bila druga tretjina, ki so jo gosti dobili s 3:0. Zadnjeuvrščena zasedba se je po zmagi tako predzadnji Olimpiji približala na pet točk. Foto: Domen Jančič/HK SŽ Olimpija V prvi tretjini sta ekipi pokazali dokaj previdno igro, v kateri sta sicer imeli 12