Krimovke visoko poražene na Madžarskem

24ur 14.01.2023

Rokometašice Krima Mercatorja so v 11. krogu lige prvakinj v gosteh izgubile proti Ferencvarosu s 26:37 (10:19). Prihodnjo nedeljo bodo izbranke Dragana Adžića gostile Banik Most.

Krimovke so se na Madžarsko odpravile z lepo popotnico dveh zaporednih zmag v tem tekmovanju, hkrati pa so bile opogumljene tudi že z igro na prvi medsebojni tekmi, ki so jo sicer po večinoma enakovrednem boju izgubile za dva zadetka. Toda tokrat so Madžarke že v prvem polčasu strle ljubljanski oreh, v drugem polčasu pa zlahka držale tekmice na varni razdalji. Ljubljančanke tako ostajajo pri osmih točkah in so spet padle na sedmo mesto v skupini A, ki ne zagotavlja