Messi in Parižani ugnali Ronalda in ostale zvezdnike savdske lige

24ur 19.01.2023

Zvezdniki savdske lige, med katerimi je zagotovo največji Cristiano Ronaldo, ki je pred kratkim okrepil Al Nassr, so v Riadu odigrali prijateljsko tekmo proti francoskemu prvoligašu PSG-ju, ki jim zvezdnikov ne manjka. Za gledalce izjemno zanimiva tekma, na kateri golov ni manjkalo, je na koncu z izidom 5:4 pripadla Parižanom.

Cristiano Ronaldo in Lionel Messi sta se na nogometni zelenici srečala prvič po oktobru 2020, ko sta se takrat še v dresu Juventusa in Barcelone spopadla v skupinskem delu Lige prvakov. Zvezdnika PSG-ja Neymar in Messi sta že v tretji minuti lepo skombinirala in Argentinec je po podaji Brazilca Parižane hitro popeljal v vodstvo. Gostje so kljub vodstvu ostali podjetnejši, a premoči na zelenici niso uspeli kronati. Je pa v 33. minuti nato Keylor Navas storil