Šmarčan Tadej z Grand Prix Croatia domov odkorakal z medaljama, Tajdi ušla za las

Kozjansko 26.01.2023

V Samoboru se je minuli vikend odvil tridnevni karate turnir, največji na Hrvaškem in v regiji, saj je sodelovalo 1472 tekmovalcev iz 292 karate klubov in kar 24 držav.

Šmarčana Tajda in Tadej sta se v ekipi Karate kluba Seki iz Slovenskih Konjic udeležila bojev v nedeljo, ko so tekmovali mlajši od 14 let. Tajda je nastopila v svoji kategoriji KATA GIRLS 14 YEARS. Premagala je bosansko prvakinjo, izgubila s slovaško prvakinjo in v boju za bron z minimalno razliko 2:3 žal izgubila z Italijanko ter pristala na 5. mestu. V tej kategoriji je bila najboljša Slovenka. Tadej je nastopal v katah in borbah svoje starostne kategorije in še