Pravljičen dan za Slovenijo, Ema Klinec dočakala jubilej

SiolNET 29.01.2023  |  R. P., Pe. M.

Slovenska smučarska skakalka Ema Klinec je znova navdušila v Hinterzartnu. Tako kot v soboto se je tudi v nedeljo povzpela na stopničke in osvojila imenitno drugo mesto. Od 24-letne Gorenjke, ki ji je v finalu uspel najboljši dosežek med vsemi, tako da se je iz petega mesta povzpela tik pod vrh, je bila boljša le Norvežanka Anna Odines Stroem. Med najboljših 20 sta se izmed Slovenk uvrstili še Nika Križnar (18.) in Maja Vtič (19.).

Sportal Ema Klinec z odličnim finalnim skokom do novih stopničk Sportal Izjemni Timi Zajc poletel na drugo mesto: "Še znam leteti in lahko si oddahnem" komentarji: 9 Smučarske skakalke so se na skakalnici v Hinterzartnu za točke svetovnega pokala potegovale tudi v nedeljo. Podobno kot v soboto je tudi tokrat postala slovenska junakinja dneva Ema Klinec. 24-letna skakalka iz Poljan nad Škofjo Loko je izjemne nastope v Nemčiji kronala še z enim drugim mestom, s tem