PSG na prvem obračunu z Bayernom brez Mbappeja

RTV Slovenija 02.02.2023  |  T. J.

Za skrbi v taboru PSG-ja je poskrbel Kylian Mbappe, ki se je v sredo na srečanju z Montpellierjem poškodoval. Parižani so slavili s 3:1, francoski zvezdnik pa je zaradi težav s stegensko mišico zelenico zapustil v 21. minuti.

Mbappe je v deseti minuti zapravil enajstmetrovko, 11 minut kasneje pa je predčasno končal dvoboj, ki so ga francoski prvaki vseeno dobili. Toda na do zdaj najpomembnejši tekmi sezone, ko se bodo v osmini finala Lige prvakov pomerili z Bayernom, bodo brez odličnega napadalca. Namreč Mbappe bo odsoten tri tedne, PSG pa bo Münchenčane gostil v torek, 14. februarja. Povratna tekma bo na Bavarskem 8. marca, ko bi se lahko vrnil v kader pariške ekipe. Poleg tega dvoboja