Madridčani brez težav prek zadnjeuvrščenega Elcheja

24ur 15.02.2023

Nogometaši Real Madrida so na tekmi 21. kroga španske lige brez težav premagali zadnjeuvrščeni Elche s 4:0, s čimer so se vodilni Barceloni približali na osem točk zaostanka.

Madridčani so danes že v prvem polčasu dosegli tri zadetke, enega je prispeval Marco Asensio v osmi minuti, preostala dva pa Karim Benzema v 31. in 45. Slednjega je dosegel z bele pike. Francoz se je s tem prebil na drugo mesto med strelci v ligi, ima 11 golov, tri manj od vodilnega Roberta Lewandowskega iz Barcelone. Luka Modrić je v 80. minuti potrdil zanesljivo zmago Reala. Real je zdaj pri 48 točkah na drugem mestu, zaostaja za osem točk za vodilno Barcelono.