Kopitar pri tretji zmagi v nizu za LA dosegel gol in podajo #video

SiolNET 18.02.2023  |  M. P., STA

Hokejisti Los Angeles Kings, ki jih kot kapetan vodi slovenski zvezdnik Anže Kopitar, so v pretekli noči zabeležili novo visoko zmago. Tokrat so v gosteh s 6:3 premagali Anaheim Ducks. Kopitar je pri tem dosegel gol in podajo.

Adrian Kempe je za kralje dosegel gol na četrti tekmi zapored in je zdaj pri 28 zadetkih v tej sezoni. Kevin Fiala je dosegel gol in dve podaji, Viktor Arvidsson je dosegel dva gola, Blake Lizotte pa je za kralje dosegel gol in podajo. Lizotte je gostujoče moštvo popeljal v vodstvo v 15. minuti. Izid je nato v 6. minuti drugega dela izenačil Kevin Shattenkirk. Sledila sta dva zadetka Los Angelesa, ki je sprva povedel z golom Arvidssona, preden je Kempe dosegel osmi