Kopitar zadel in podal, a Kingsi poraženi v New Jerseyju

RTV Slovenija 24.02.2023  |  M. L.

Hokejisti Los Angelesa so v podaljšku izgubili obračun Lige NHL v gosteh proti New Jerseyju (4:3). V kalifornijskem moštvu je z golom in podajo blestel Anže Kopitar.

Hrušičan se je po hitrem protinapadu sijajno znašel pred vrati in plošček spretno poslal v mrežo med nogama vratarja Vitka Vanečeka. Vodstvo gostov je sredi uvodne tretjine podvojil Viktor Arvidsson, ki je zadel z leve strani po odbitem strelu Kevina Fiale. A gostitelji so se nato vrnili. V drugi tretjini je Tomaš Tatar zaostanek prepolovil, v 43. minuti je Dawson Mercer izenačil na 2:2. Sledil je mrtvi tek do 56. minute, ko se je med strelce vpisal Sean Durzi in