Celjani v drugem polčasu nadigrali Velenjčane

RTV Slovenija 26.02.2023  |  D. S.

V 16. kolu državnega prvenstva v rokometu so rokometaši Celja Pivovarne Laško v boju za vrh lestvice v drugem polčasu nadigrali Gorenje iz Velenja - slavili so z 28:22.

Vse do 22. minute so lahko gledalci v dvorani Zlatorog spremljali izenačen obračun, saj nobeni niso povedli za več kot en gol, moštvi pa sta se v prednost izmenjavali. Nekoliko več so vodili gostje iz Velenja, ki so izjemoma tik ob začetku dvoboja na hitro povedli z dvema goloma prednosti, ko je Matic Verdinek zadel za 3:1. Na veselje domačih navijačev so nato Celjani po golu Tadeja Mazeja prvič povedli z dvema goloma prednosti (10:8). To prednost so domačini