Arsenal v sedmi minuti sodniškega dodatka do zmage

Dnevnik 04.03.2023  |  STA STA

Arsenal, vodilno moštvo angleške nogometne lige, se je v 26. krogu proti predzadnjemu Bournemouthu na domačem igrišču močno namučil, da je prišel do novih treh točk in obdržal prednost pred najbližjim zasledovalcem Manchester Cityjem.

Še v 61. minuti je zaostajal z 0:2, nato pa pripravil preobrat in zmagal s 3:2. Do zmage je prišel v sedmi minuti sodniškega dodatka, ko je zadel rezervist Reiss Nelson. Pred tem sta za Arsenal gola dosegla Thomas Partey v 62. in Ben White, ki je prav tako prišel v igro s klopi. Londončani so tako zadržali pet točk prednosti pred Cityjem. Tudi ta proti Newcastlu ni imel lahkega dela. Gosti, ki so v zadnjem času nekoliko padli v rezultatih, so se mu odlično upirali,