Cleveland že tretjič v sezoni po podaljšku ugnal Boston

RTV Slovenija 07.03.2023  |  To. G.

Boston je v manj kot 24 urah izgubil dve tekmi po podaljšku, že tretjič v sezoni pa je po dodatku petih minut izgubil s Clevelandom, ki je bil tokrat na domačem parketu boljši s 118:114. Konjeniki so v sezoni dobili vseh sedem podaljškov!

Kelti so sicer na gostovanje v Cleveland prišli brez treh igralcev začetne peterke, a vseeno so imeli vajeti igre v svojih rokah. Boston, ki je v nedeljo izgubil po dveh podaljških proti New Yorku, je imel po treh četrtinah 14 točk naskoka (78:92). Najbolj razigrani Konjenik Donovan Mitchell je pet sekund pred iztekom rednega dela izsilil izenačenje. Grant Williams je zgrešil dva prosta meta 0,8 sekunde pred koncem, Marcusu Smartu pa ni uspelo odbite žoge potisniti