Riera: Če bo pri strasti in želji kdo popustil, bo imel z mano težave

RTV Slovenija 13.03.2023  |  Matej Rijavec

Po treh zaporednih zmagah je Olimpija v Prvi ligi doživela prvi domači poraz, ki pa v boju za naslov ne bo imel posledic. Domžale, ki so 4. septembra v Stožicah v drugem polčasu zapravile dva gola prednosti in izgubile s 3:2, tokrat niso ponovile napake.

Že po prvem polčasu je bilo 0:3, na koncu pa 1:4. Simon Rožman se je s tem izidom enkrat že veselil zmage v Ljubljani, in sicer maja 2019, ko je zeleno-bele vodil Safet Hadžić. Pol leta prej je bilo na srečanju teh dveh tekmecev 4:4. Trener Ljubljančanov Albert Riera je moral zaradi kazni iz Kopra še tretjo tekmo spremljati s tribune. Nekajkrat je z glasnimi vzkliki podelil tudi nekaj navodil svojim varovancem. "Seveda sem zelo presenečen nad izidom. Kdor koli