Finale pred finalom Denverju, nešportna poteza Younga

SiolNET 26.03.2023  |  J. L., M. P.

Denver Nuggets so v obračunu vodilnih ekip zahodne in vzhodne konference lige NBA s 129:106 premagali Milwaukee Bucks. Vlatko Čančar je za Nuggetse igral le tri minute (brez točke), Goran Dragić tudi na tej tekmi ni dočakal debija za Buckse.

Sportal Kaj se dogaja z Dončićem, ki ne želi govoriti o zasebnem življenju? #video Denver Nuggets, vodilna ekipa zahodne konference, je prišla do svoje 50. zmage (24 porazov). Milwaukee Bucks, ki so s 53. zmagami na prvem mestu vzhoda, so izgubili 21. tekmo. Prvi polčas je bil še izenačen, Denver ga je dobil za točko, v drugem pa so bili košarkarji z mesta miljo nad morjem boljši s 66:40. Končni rezultat 129:106. Tudi Giannis Antetokounmpo je na derbiju dosegel 31