Sedem golov Los Angelesa za tesno zmago nad St. Louisom

RTV Slovenija 27.03.2023  |  R. K.

Hokejisti Los Angelesa so v Ligi NHL St. Louisu v uvodni tretjini zabili pet golov, a so se morali močno potruditi za zmago. Končni izid je bil 7:6 in Kralji spet dihajo za ovratnik Vegasu za prvo mesto v Zahodni konferenci.

Anže Kopitar se ni vpisal med strelce ali podajalce. Po prvi tretjini je kazalo na zanesljivo zmago domačega moštva, ki je z goli Viktorja Arvidssona, zadel je dvakrat, Alexa Iafalla, Adriana Kempeja in Trevorja Moora po prvih 20 minutah vodilo s 5:1. Toda gostje se niso dali. Po menjavi vratarja v 17. minuti so nato v drugi tretjini zabili tri gole po zaslugi Justina Faulka, Pavla Buhneviča in Jordana Kyrouja ter se vrnili v igro. Hokejisti Los Angelesa so nato