Dončić čaral, užival in zmagal, Dragić dočakal velik trenutek! #video

SiolNET 27.03.2023  |  Rok Plestenjak, Pe. M.

V noči na torek so se v ligi NBA zmage razveselili vsi trije "slovenski" klubi. Luka Dončić je z Dallasom v gosteh premagal oslabljeno Indiano (127:104), prekinil niz štirih zaporednih porazov in okrepil upanje na preboj vsaj v dodatne kvalifikacije za končnico. Dončić (25 točk) je blestel zlasti v tretji četrtini, v zadnji pa zaradi visoke prednosti Mavericks sploh ni stopil na parket. Goran Dragić je po treh tednih končno debitiral za Milwaukee Bucks. Odigral je devet minut, prispeval tri asistence in

Liga NBA, 26. marec Sportal Čudežna podaja Dončića, ki je obnorela svet #video komentarji: 13 Liga NBA, 27. marec Učinek Luke Dončića (Dallas) proti Indiani: 25 točk (met za tri 4/10, met za dve 4/7, prosti meti 5/5), 7 sk., 6 as., 1 ukr. žoga v 28 minutah Učinek Gorana Dragića (Milwaukee) proti Detroitu: 0 točk (met za tri 0/1, met za dve 0/1), 3 as. v 9 minutah Učinek Vlatka Čančarja (Denver) proti Philadelphii: / Luka Dončić je z Dallasom prekinil niz porazov in