Calgary zdržal vse napade Los Angelesa

RTV Slovenija 29.03.2023  |  S. J.

Hokejisti Los Angelesa so izgubili na gostovanju pri Calgaryju z 1:2, s tem se je končal tudi njihov niz 12 tekem, v katerem so osvojili vsaj eno točko. Vse bolj napeto je tudi v boju za vrh Zahodne konference.

Vsi goli so padli že v uvodni tretjini, Andrew Mangiapane je že v drugi minuti zadel z igralcem več. V deseti minuti je za Kralje izenačil Sean Durzi. Dve minuti pred koncem prve tretjine je končni izid postavil Walker Duehr. Kralji so v nadaljevanju tekme pritiskali, a gola za izenačenje več niso našli. Pri gostiteljih je Jacob Markström navdušil z 32 obrambami, izbran je bil za igralca večera. Kopitar sprožil tri strele Kapetan Kraljev Anže Kopitar je na ledu