Judoisti Judo kluba Komenda zatresli tla tudi v Novi Gorici

Domžalec 03.04.2023  |  Miha Ulčar

V soboto, 1. aprila 2023, so se judoisti Judo kluba Komenda udeležili uradnega mednarodnega tekmovanja starostnih kategorij U16, U14 in U12 v Novi Gorici.

Ponovno so dokazali pomen močne ekipe, saj so na uradnem delu tekmovanja osvojili ekipno 2. mesto od 29 klubov iz 4 držav. 17 mladih borcev, članov Judo kluba Komenda je osvojilo kar 7 zlatih, 4 srebrne in 4 bronaste kolajne. V kategoriji kadetov – U16 so 1. mesto osvojili Žiga Pahor ter nepremagljivi državni prvakinji Timeja Starovasnik in Haya Veinhandl Obaid, Karim Veinhandl pa je bil tretji. V kategoriji starejših dečkov in deklic – U14, kjer se trenutno uri