V Realovem plesu na Camp Nou navijači za Lionela Messija

Delo 06.04.2023

V povratnem clasicu kraljevega pokala je Karim Benzema zabil tri gole za zmago s 4:0, skupno 4:1, in uvrstitev v finale, kjer bo Madridčane izzvala Osasuna.

Po dveh letošnjih porazih je Real Madrid le našel način, kako streti Barcelono, ki ima v prvenstvu kar 12 točk prednosti pred velikim tekmecem. V povratni polfinalni tekmi za kraljevi pokal je v velikem slogu zaplesal na Camp Nou in se debelo oddolžil za madridski poraz z 0:1. Pri zgodovinski zmagi, Realovi najvišji na Camp Nou, s 4:0 je zasijal Karim Benzema, ki je dosegel tri gole, vse v drugem polčasu, prvega pa je v sodniškem dodatku prvega polčasa dosegel