Prado tudi na tretji dirki brez zmage, Pancar zadovoljen

SiolNET 10.04.2023  |  M. P.

V Švici so odpeljali tretjo veliko nagrado v letošnjem svetovnem prvenstvu v motokrosu. Vodilni v prvenstvu Jorge Prado je znova dobil prvo vožnjo, a ostal brez zmage, saj je bil v drugi šele tretji. Zmagal je Maxime Renaux. V razredu MX2 je mladi slovenski motokrosist Jan Pancar osvojil deveto mesto.

Sportal Pancar vodil tri kroge, osvojil tri kvalifikacijske točke #video Po štirih letih so motokrosisti znova dirkali v Švici, na spremenjeni progi v Frauenfeldu. To je bila tretja od 19 dirk letošnjega svetovnega prvenstva MXGP in MX2. Popoldanski dirkaški spored na velikonočni ponedeljek so s prvo vožnjo začeli dirkači na 250-kubičnih motorjih. Jan Pancar, ki je bil na treningih in v sobotni kvalifikacijski vožnji vselej sedmi ali osmi (po odličnem štartu je v