Nekdanja Dončićeva soigralca v godlji, podobno velja za prvake lige NBA

SiolNET 18.04.2023  |  R. P., M. P.

Lani sta se Spencer Dinwiddie in Dorian Finney-Smith z Dallasom uvrstila med štiri najboljše ekipe v ligi NBA. Vročemu Luki Dončiću in druščini sta pomagala do preboja v konferenčni finale. Leto dni pozneje, ko branita barve Brooklyna, se nahajata na pragu ekspresnega izpada. Nets so ostali praznih rok tudi na drugi tekmi 1. kroga. Philadelphia je znova izkoristila prednost domačega igrišča, tokrat je po preobratu v drugem polčasu zmagala s 96:84. V težavah pa so se znašli tudi branilci naslova Golden

Sportal Udarec za Dragićeve: poraz in še poškodba superzvezdnika, Denver začel prepričljivo Košarkarji 76ers in Kings so še drugič izkoristili prednost domačega igrišča in v uvodnem dejanju končnice proti tekmecema povedli z 2:0. Philadelphia je po prvem polčasu proti Brooklynu še zaostajala za pet točk, nato pa v nadaljevanju strla oreh Mrežic iz New Yorka ter zmagala s 96:84. Vrhunci drugega dvoboja med Philadelphio in Brooklynom: Več kot tretjino točk za