Tuchel se sklicuje na nesrečo, navijači pozivajo Salihamidžića in Kahna

RTV Slovenija 20.04.2023  |  R. K.

Niti blizu niso bili nogometaši Bayerna preobratu v Münchnu in Manchester City se je zanesljivo že petič uvrstil v polfinale Lige prvakov, kjer pa še čaka na svoj veliki trenutek. Naslednja ovira je branilec naslova Real Madrid.

Varovanci Pepa Guardiole so si pot med četverico tlakovali na prvi tekmi, ki so jo dobili s 3:0. Na povratni so Bavarci spodbudno začeli, a niso našli poti do nasprotnikove mreže. Upanje je tlelo do 57. minute, ko je spet zadel Erling Haaland in se odkupil za v 37. minuti zgrešeno enajstmetrovko. Norvežan je zabil gol na zadnjih sedmih tekmah, ko je v polno meril 15-krat iz 22 strelov. V Ligi prvakov je že pri 35 golih, do katerih je prišel kot najmlajši nogometaš