Bayern spet pred Borussio

SiolNET 28.04.2023  |  M. P., Š. L.

Odločitev o naslovu najboljšega v bundesligi se vse bolj zapleta. Nogometaši Borussie Dortmund, ki so v prejšnjem krogu na vrhu za točko prehiteli Bayern München, so za uvod v 30. krog le remizirali na gostovanju pri Bochumu (1:1) in tako bavarski ekipi omogočili vrnitev na vrh prvenstvene lestvice. Bayern je namreč v nedeljo z 2:0 premagal zadnjo Hertho Berlin in ima v lovu na 11. zaporedni naslov zdaj znova vse v svojih rokah. V soboto je Leipzig z 1:0 premagal Hoffenheim in je zdaj le dve točki za

Sportal Borussia Dortmund na vrhu prehitel Bayern, Kamplovi izgubili Nogometaši Borussie Dortmund so se morali po gladki zmagi v prejšnjem krogu tokrat zadovoljiti le s točko. Dortmundčani so bili večino današnjega dvoboja proti Bochumu boljši, a jim nikakor ni uspelo streti bojevite in čvrste obrambe domačih na čelu z vratarjem Manuelom Riemannom. Za vodstvo domačih je v Bochumu že v peti minuti zadel Anthony Losilla, a je na drugi strani le dve minuti kasneje