Kloppa bo zaradi (pre)dolgega jezika verjetno doletela visoka kazen

RTV Slovenija 02.05.2023  |  M. L.

Razplet derbija 34. kroga Premier lige med Liverpoolom in Tottenhamom (4:3) še vedno buri duhove, največ prahu pa je dvignil trener Liverpoola Jürgen Klopp, ki je po tekmi odkrito napadel glavnega sodnika Paula Tierneyja.

Liverpool je derbi kroga na Anfieldu začel sanjsko, že po 15 minutah je vodil s 3:0, potem ko so mrežo Londončanov zadeli Curtis Jones, Luis Diaz in Mohamed Salah, a se je gostom uspelo vrniti, globoko v sodnikovem dodatku drugega polčasa je na 3:3 izenačil Richarlison. Slavje navijačev s severa Londona se še ni povsem umirilo, ko se je na drugi strani po veliki napaki v obrambi do žoge dokopal Diogo Jota in z diagonalnim strelom vseeno poskrbel za zmago rdečih.