Mourinho med tekmo nosil mikrofon, da bi se zaščitil pred "najslabšim" sodnikom Chiffijem

RTV Slovenija 04.05.2023  |  A. G.

Jose Mourinho je bil znova v svojem elementu po remiju Rome proti Monzi v 33. krogu Serie A (1:1). Med tekmo je imel prižgan mikrofon, da ne bi žalil sodnika Danieleja Chiffija, ki mu je že septembra pokazal rdeči karton.

Stephan El Shaarawy je v 24. minuti zadel za Romo, a je šest minut pred odmorom izenačil Luca Caldirola. Roma je po remiju padla na sedmo mesto, ki ne vodi v evropska tekmovanja v naslednji sezoni. Atalanta in Milan imata prav tako 58 točk, vendar imata boljšo razliko v zadetkih. "Že na tekmo sem prišel z mikrofonom. Vse je posneto. Moral sem se zaščititi, prižgal sem ga v garderobi in ga imel prižganega vse do prihoda nazaj v garderobo po tekmi. Chiffi je