Poraz prvakov, s Samirjem v golu Inter na tretje mesto

SiolNET 13.05.2023  |  M. P., Š. L.

Medtem ko je odločitev o prvaku Italije že padla, ekipe bijejo hud spopad za mesta, ki vodijo v evropska tekmovanja. Poraz sta si v 35. krogu serie A privoščila AC Milan in Atalanta. Nogometaši Lazia so krog odprli z neodločenim izidom proti ekipi Lecce (2:2). S tem so zamudili priložnost za skok na drugo mesto razpredelnice, ki ga še naprej zaseda Juventus. Pravzaprav so celo padli na četrto, saj je v soboto zvečer z zmago s 4:2 nad Sassuolom na tretje skočil Inter. Na zadnji tekmi kroga so nogometaši

Italijansko prvenstvo, 34. krog Sportal Čakal kar 390 dni, nato v solzah zapuščal igrišče Sportal Ko je razočaranje preveliko: navijači Milana postrojili igralce #video Lecce je imel v 23. minuti tekmi z Laziem priložnost za vodstvo, a je Gabriel Strefezza zapravil enajstmetrovko. Kazen je sledila deset minut kasneje, ko je za vodstvo domačih zadel Ciro Immobile. Še pred polčasom je izenačil Remi Oudin, Francoz pa je nato v drugem polčasu zadel še v 51. minuti za