Maribor v 94. minuti ostal brez zmage v Sežani; Radomlje že deset tekem brez poraza

RTV Slovenija 14.05.2023  |  M. R.

V predzadnjem krogu Prve lige so nogometaši Maribora v 94. minuti ostali brez zmage v Sežani, saj je tik pred koncem izenačujoči zadetek za Tabor dosegel Dino Halilović. Kalcer iz Radomelj je v Spodnji Šiški z 0:1 premagal Bravo.

Tabor Sežana se z Gorico bori za obstanek, oba sta do zdaj zbrala po 24 točk. Končna odločitev bo padla v petek zvečer, ko se bosta moštvi pomerili na medsebojni tekmi v Novi Gorici. Kraševci bodo za 9. mesto potrebovali zmago. Vijoličasti so bili ob odsotnosti številnih nogometašev (med drugim Milca, Tolića, Iličića in Juga) po golu Arnela Jakupovića v vodstvu od 46. minute. Po zaspanem uvodu sta ekipi do konca prvega polčasa prikazali dinamično predstavo, v