Plesni klub Miki v prvem delu državnega prvenstva osvojil kar 5 naslovov državnih prvakov!

Domžalec 24.05.2023  |  Miha Ulčar

V Športni dvorani Marof v Novem mestu je od petka, 19., do nedelje, 21. maja 2023, potekalo državno prvenstvo v modernih tekmovalnih plesih, natančneje v street show plesih, disco plesu in hip hopu.

Plesalci so se na tridnevnem prvenstvu pomerili v različnih disciplinah in starostnih kategorijah. V petek so bili na vrsti plesalci street show plesov, ki so pod koreografskim tandemom Andraža Mraka in Anje Jurić osvojili 5 naslovov državnih prvakov. Zlato odličje sta osvojili tako mladinska formacija What really happened kot tudi otroška formacija Zabava presenečenja. Na najvišjo stopničko so stopile tudi dvojice iz PK Miki, saj sta v članski konkurenci Maša