Po 148 minutah igre odločale 11-metrovke, Sevilla še sedmič prvak

SiolNET 31.05.2023  |  M. P., Z. Z. I.

V Puskas Areni v Budimpešti je Sevilla še sedmič osvojila evropsko ligo. Romo je premagala z 2:1. Odločale so 11-metrovke, eno od dveh Rimljanov je zapravil Gianluca Mancini, ki je v drugem polčasu dosegel še avtogol. Po kar 148 minutah igre je bil rezultat 1:1 (redni del, podaljška in kar 28 minut sodnikovih dodatkov).

Liga Europa, polfinale (povratni tekmi) Sportal Primitivna gesta Španca, ki bo preganjala navijače Rome Sportal Čeferin dal medaljo Mourinhu, ta pa se je je hitro znebil Liga Europa, finale: Po izvrstni podaji Mancinija za 1:0 zadel Dybala Paulo Dybala Foto: Reuters Kot poznamo italijanske klube in trenerja Joseja Mourinha, smo vsi pričakovali previden in bolj obramben začetek Rome, a smo se ušteli. Italijani so odločno krenili po prvi zadetek na tekmi. Leonardo