MLADE IZOLSKE ODBOJKARICE ZMAGOVALKE V ITALIJI: Dve igralki osvojili tudi najvišje priznanje (FOTO)

Regional 21.06.2023

Mlade izolske odbojkarice so se minuli konec tedna udeležile 24. mednarodnega odbojkarskega turnirja 'Summer Volley', ki je potekal v mestu Acqui Terme v Italiji.

Ta je na odbojkarska igrišča privabil 80 ekip z več kot 1000 športnicami in športniki iz Italije, Monaka, Češke in Slovenije. Dve igralki, mlajši od 13 let, iz Odbojkarskega kluba (OK) Izola sta osvojili najvišje priznanje. Turnirja se je udeležilo tudi 14 deklet iz Odbojkarskega kluba Izola, ki so tekmovala z dvema ekipama v kategoriji U13 in so znova opozorila nase na mednarodnem parketu. Druga od dveh izolskih ekip je na koncu osvojila 4. mesto. Prva ekipa, ki