Evrogol Korošca v mreži Hajduka, Bravo zmagal na krilih novincev

SiolNET 08.07.2023  |  R. P.

Nogometni petek so zaznamovale številne pripravljalne tekme klubov 1. SNL. Domžalčani so v zadnjem nastopu pred evropsko premiero remizirali z drugoligašem iz Dekanov (1:1), Mura je bila boljša od drugoligaša Bistrice (3:1), Koper je naletel na premočnega tekmeca iz Hrvaške in proti Rijeki izgubil z 0:3, Radomlje so tudi po zaslugi evrogola Korošca Nina Kukovca namučile splitski Hajduk (1:1), s katerim tesno sodelujejo, Bravo pa je pozdravil prvo poletno zmago in z 2:0 ugnal MTK iz Budimpešte.

Sportal Tri ljubezni slovenskega nogometaša: Lana, Tibo in Indija Izmed slovenskih klubov, ki bodo letos zaigrali v Evropi, je bil v petek dejaven NK Domžale. Rožmanova četa je v Lukovici remizirala z Jadranom iz Dekanov, ki so v 69. minuti prek Roya Rudonje, sina nekdanjega slovenskega reprezentanta Mladena Rudonje, povedli z 1:0, nato pa je za izenačenje v 80. minuti poskrbel Gašper Černe, poleg vratarja Dennyja Tiganja edini nogometaš Domžal, ki je odigral vso