Povratnik Gajser zadržano na globoki mivki

SiolNET 22.07.2023  |  M. P.

Teden dni po vrnitvi na dirke Tima Gajserja zdaj čaka še prva velika nagrada na zahtevni mivki, in to na tisti najgloblji – v belgijskem Lommelu. Kvalifikacijsko vožnjo je odpeljal zadržano in na desetem mestu zaostal več kot minuto.

Sportal Gariboldi: Čez dve, tri dirke je Gajser že lahko na stopničkah Jan Pancar je bil pred tednom dni na Češkem razočaran z 18. mestom. Foto: Matej Podgoršek Po VN Češke na trdi podlagi se svetovno prvenstvo v motokrosu nadaljuje z VN Belgije na mivki. Sobota je bila namenjena treningom in kvalifikacijski dirki. V razredu MX2 jo je dobil domači adut Jago Geerts (Yamaha), 23-letni slovenski motokrosist Jan Pancar (KTM) pa je bil v konkurenci 37 voznikov 18. Na