Vodilni mož Maribora ni skrival nezadovoljstva

SiolNET 28.07.2023  |  Š. L.

"Verjamem, da nam bo ta gol veliko pomenil. Ali smo ga zaslužili ali ne, o tem pa lahko razpravljamo," je bil po remiju na prvi tekmi drugega kroga kvalifikacij za konferenčno ligo neposreden strateg Maribora Damir Krznar.

Sportal Bobi zadel v 17. sekundi, sledilo še šest golov. Maribor se je rešil v 96. minuti. Nogometaši Maribora so na prvi tekmi drugega kroga kvalifikacij konferenčne lige proti luksemburškem Differnageju igrali neodločeno 1:1 (0:1). Od 25. minute pa do šeste sodniškega dodatka so zaostajali, nato pa je "vroči" Arnel Jakupović natančno izvedel prosti strel, izenačil in ekipo rešil iz zagate. "Zadovoljen sem samo z rezultatom. Čeprav ne morem reči, da sem pričakoval