Mura brez odpuščenega trenerja Grabića eksplodirala v Kopru

SiolNET 12.08.2023  |  R. P., M. P., S. K.

Mariborčani so v četrtem krogu 1. SNL prišli še do tretje zaporedne zmage, na domačem Ljudskem vrtu so z 2:1 premagali Bravo, pri obeh zadetkih pa je sodeloval izvrstni Josip Iličić. Celjani so doma z 2:0 odpravili Rogaško, ki tako ostaja brez točke. Olimpija je v soboto z 2:1 premagala Domžale, tekmo je zaradi poškodbe predčasno končal Timi Max Elšnik. Aluminij je za prvo zmago sezone z 2:0 premagal Radomlje. Danes sta krog sklenila Koper in Mura, na Bonifiki pa so s 3:1 slavili Prekmurci.

1. SNL, 2. krog 2. SNL, 4. krog Četrti krog je bil sklenjen v ponedeljek, ko sta se pod žarometi na Bonifiki udarila Koper in Mura. Mura se je brez odpuščenega trenerja Dejana Grabića predstavila v imenitni luči, Koprčane je na Bonifiki že v osmi minuti tekme šokiral 22-letni avstrijski vezist Dardan Shabanhaxhaj in Sobočani, ki jih je vodil pomočnik trenerja Darjan Slavic, so na odmor odšli s prednostjo. Maks Barišić je z golom v 53. minuti domače spet vrnil v