Varane poskrbel za zmago rdečih vragov nad volkovi

RTV Slovenija 14.08.2023  |  M. L.

Nogometaši Manchester Uniteda so zmagovito odprli novo sezono v Premier ligi. Na Old Traffordu so z 1:0 ugnali Wolverhampton, mož odločitve je bil Raphaël Varane.

Wolverhampton je na Old Traffordu v prvem polčasu prikazal odlično, taktično igro. Bil je tudi nevarnejši, zelo razigran je bil Matheus Cunha, ki je domači obrambi povzročal nemalo preglavic. V 27. minuti je lepo podal Pablu Sarabii, ki je z roba kazenskega prostora sprožil mimo desne vratnice, po dobre pol ure igre je sprožil še sam, žoga pa je zletela mimo leve vratnice. Nekaj priložnosti so si priigrali tudi rdeči vragi. V 12. minuti se je Marcus Rashford znašel