Elsnerjevi izvlekli veliko točko, prva zmaga za PSG

SiolNET 26.08.2023  |  M. P., STA

V francoski ligue 1 je Le Havre, ki ga vodi Luka Elsner, na gostovanju pri Rennesu prišel do remija z 2:2 in druge točke v sezoni, potem ko je Elsnerjeva zasedba zadnje pol ure igrala z nogometašem manj na igrišču ob tem pa v 70. minuti še dosegla izenačujoči zadetek. PSG je le prišel do prve zmage, Marco Asencio in dvakrat Kylian Mbappe sta zadela proti podprvaku Lensu (3:1). Neporaženih ekip ni več.

Sportal Prva ničla za Elsnerja, prvaki tudi v drugo niso našli pravega recepta Luka Elsner in njegov Le Havre sta na zahtevnem gostovanju pri Rennesu prišla do velike točke, po treh odigranih tekmah pa so zdaj pri izkupičku dveh remijev in poraza. Nogometaši Le Havra so sicer slabo odprli srečanje, saj je za Rennes že v deseti minuti zadel Ludovic Blas, 14 minut pozneje pa še Christopher Wooh. A gostje se niso predali, že pred koncem prvega polčasa je na 1:2 znižal