Aćimovićevi fantje so opravili z Bošnjaki, zdaj jih čakajo Henryjevi trikolori

Delo 08.09.2023

Slovenska nogometna reprezentanca do 21 let je kvalifikacije za evropsko prvenstvo leta 2025 začela z zmago z 2:1 v Sarajavu. Strelca Tjaš Begić in Tio Cipot.

Prvo finalno kvalifikacijsko tekmo za evropsko prvenstvo leta 2025 na Slovaškem so mladi slovenski nogometaši začeli po željah. V Sarajevu so na slavni Grbavici premagali Bosno in Hercegovino. Dvoboj se je razvnel v drugem polčasu in je minil po slovenskih taktih. Za gostitelje je v 53. minuti zadel Olimpijin napadalec Admir Bristrić. Slovenski preobrat sta zrežirala »Italijana«, v 68. minuti je izenačil član Parme Tjaš Begić, v 73.minuti pa je po preigravanju