Šporar po podaji Gnezde Čerina potrdil zmago Panathinaikosa

RTV Slovenija 21.09.2023  |  A. G.

Nogometaši Panathinaikosa so v uvodnem krogu skupinskega dela Evropske lige premagali Villarreal z 2:0. Andraž Šporar je vstopil v 68. minuti, deset minut zatem pa potrdil zmago Grkov.

Za grškega podprvaka je prvi gol dosegel Fotis Ioanidis v 39. minuti, končni izid pa je po natančnem strelu po tleh z 20 metrov postavil slovenski reprezentančni napadalec Šporar po podaji Adama Čerina Gnezde. Od treh slovenskih nogometašev v vrstah atenskega kluba je le Gnezda Čerin odigral vso tekmo. Šporar je v igro vstopil v 68. minuti, medtem ko Benjamin Verbič ni bil v kadru zasedbe, ki jo vodi Srb Ivan Jovanović. Na drugi tekmi skupine F je Rennes zanesljivo