Innsbruck ostaja nerešljiva uganka za zmaje

RTV Slovenija 23.09.2023  |  S. J.

Hokejisti Olimpije so v uvodni tekmi 4. kroga Lige IceHL izgubili proti Innsbrucku z 1:2. Slovenski prvaki so povedli na začetku druge tretjine, nato pa oba gola prejeli v razmiku dveh minut.

Ljubljanski hokejisti so zelo dobro začeli novo sezono. V prvih treh tekmah so po enkrat zmagali, zmagali po podaljšku in izgubili po podaljšku, tako da so bili pred današnjo tekmo na četrtem mestu z možnostjo skoka prav na vrh, če bi zmagali, saj bodo druge tekme tega kroga v nedeljo. Na koncu se ni izšlo po željah. Morski psi so dobili vseh devet medsebojnih tekem, zmaji jih še niso premagali od vrnitve v Ligo IceHL. Na krilih dobrih predstav in razpoloženega