Odlični napadalec Berardi ostaja trn v peti Interja

RTV Slovenija 27.09.2023  |  A. G.

Nogometaši Interja so v 6. krogu doživeli prvi poraz v Serie A. V italijanskem prvenstvu ni več neporažene ekipe. Črno-modri so doma izgubili proti Sassuolu z 1:2. Branilec naslova Napoli je gladko odpravil Udinese (4:1).

Inter, ki je do današnjega večera na San Siru zbral maksimalnih 15 točk, je ob koncu prvega polčasa povedel z golom Denzla Dumfriesa. Nizozemec je bil natančen s 15 metrov z levo nogo. Sassuolo, ki je v soboto na domači zelenici presenetil Juventus s 4:2, je v drugem polčasu uprizoril vrnitev. Domenico Berardi je v 54. minuti imenitno podal v prazen prostor, Albanec Nedim Bajrami pa je ob bližnji vratnici presenetil vratarja Yanna Sommerja. V 63. minuti je izjemni