Olimpija v sodnikovem dodatku do zmage v Rogaški, na tribunah zavrelo

Delo 30.09.2023

Nogometaši Brava so v 11. kolu Prve lige Telemach prekinili črni niz z Domžalčani. V Murski Soboti so se prešerno veselili Celjani. Nov udarec za Mariborčane.

Nogometaši Olimpije so šele v izdihljajih tekme 11. kola državnega prvenstva prišli do zmage v Rogaški Slatini. Vodilni gol je z enajstmetrovke, zaradi katere je na tribunah prišlo do prerivanja, v 92. minuti zabil Portugalec Rui Pedro. Končni izid 2:0 (0:0) je postavil Avstrijec Raul Florucz, ki je v deveti minuti sodnikovega dodatka z lepim golom premagal domačega »čuvaja mreže« Roka Pirtovška; ta je namreč oblekel vratarski dres, potem ko je Rok Vodišek malo