Krka po podaljšku in drami odnesla celo kožo, uspešna tudi Cedevita Olimpija

SiolNET 30.09.2023  |  M. P., Š. L.

Slovenska predstavnika sta uspešna odprla novo sezono v ligi ABA. Krka je na gostovanju v Beogradu po podaljšku z 99:97 odpravila FMP. Cedevita Olimpija pa je v soboto proti Megi odigrala vrhunski prvi polčas (62:42), nato pa nerazumljivo popustila v drugem, v zadnji četrtini so Beograjčani prišli celo do izenačenja. Zmaga je kljub le sedmim točkam domačih v zadnji četrtini vseeno ostala v Ljubljani (89:87).

Liga ABA, sezona 2022/23, finale Liga, ABA, superpokal 2023 Sportal "Dragić? Tega ni preprosto gledati." Ponedeljek, 2. oktober: Krka se je z zmago vrnila med elito Med elitno konkurenco lige ABA se je po sezoni v drugi ligi ABA vrnila Krka. Trener Gašper Okorn je skupaj z vodstvom kluba zadržal jedro ekipe, moštvu pa so se med drugim pridružili Marko Radovanović, Niko Bačvić, Zeno Edosomwan, Isaiah Cousins in Jairus Hamilton. Krka je ob tem tudi že začela boje v