Lovrić izključen v sodnikovem dodatku, Inter s štirimi zadetki Martineza ostaja na vrhu

RTV Slovenija 01.10.2023  |  A. G.

Nogometaši Udineseja tudi po 7. krogu Serie A ostajajo brez zmage. Na Dacia Areni so se z Genoo razšli brez zmagovalca (2:2). Na derbiju med Atalanto in Juventusom sta mreži mirovali.

Jaka Bijol je odigral vseh 90 minut v Vidmu, Sandi Lovrić pa je moral tik pred koncem predčasno pod prho zaradi rdečega kartona. Za Genoo je oba zadetka dosegel Albert Gudmundsson. Najprej je bil natančen v 14. minuti, nato pa še v 41. Vmes je za Videmčane izenačil Lorenzo Lucca. Udinese je do točke prišel takoj po izteku 90 minut, ko je lastno mrežo zatresel Alan Matturro. V četrti minuti sodnikovega dodatka v drugem polčasu je po grobem prekršku na sredini