McTominay z dvema zadetkoma v dramatičnem sodnikovem dodatku rešil rdeče vrage

RTV Slovenija 07.10.2023  |  A. G.

Scott McTominay je vstopil v 87. minuti in z dvema zadetkoma v dramatičnem sodnikovem dodatku zagotovil Manchester Unitedu zmago nad Brentfordom z 2:1. Zelo verjetno je tudi podaljšal službo trenerju Eriku ten Hagu.

Rdeči vragi so znova razočarali navijače na Old Traffordu z zelo slabo predstavo. Grozil je tretji zaporedni poraz na domači zelenici, kar se jim ni zgodilo vse od leta 1977. Prejšnjo soboto so izgubili proti Crystal Palacu z 0:1, v torek pa še proti Galatasarayju z 2:3 v 2. krogu Lige prvakov, kjer jim grozi izpad po skupinskem delu. Jensen kaznoval napake Casemira, Lindelöfa in Onane v ene akciji Znova jim dolgo časa ni šlo prav nič po načrtih. V 26. minuti je