Prek Kopitarjevih je šlo, prek drugih Kalifornijcev ne

SiolNET 16.10.2023  |  S. K., Pe. M.

Hokejisti Carolina Hurricanes so v soboto v Los Angelesu s 6:5 po podaljšku premagali Kralje Anžeta Kopitarja, v nedeljo pa gostovali pri Anaheim Ducks in v tesni končnici izgubili s 3:6. Ob Anaheimu, v dresu katerega je Frank Vatrano vknjižil tri gole, je drugič v sezoni zmagalo kanadsko moštvo Ottawa Senators, ki je doma s 5:2 premagalo Tampa Bay Lightning,

Liga NHL, 14. oktober Nedelja v ligi NHL je prinesla zgolj dva obračuna, enega v Kaliforniji, drugega v Kanadi. Anaheim Ducks so po uvodnem porazu proti branilcem naslova iz Vegasa gostili Carolina Hurricanes in jim preprečili tretjo zaporedno zmago, sami pa vknjižili premierno v novem tekmovalnem obdobju. Prvo ime srečanja je v dvorani Honda Center je bil Frank Vatrano, ki je v deveti minuti zvišal na 2:0, le dobre tri minute pozneje je po zaslugi prvenca v lig