Kopitar s 750. podajo tlakoval pot k prvi zmagi Kraljev

RTV Slovenija 18.10.2023  |  S. J.

Hokejisti Los Angelesa so na gostovanju pri Winnipegu slavili kar s 5:1 in se s tem veselili prve zmage v sezoni. Anže Kopitar je v 32. minuti podal za prvi gol na tekmi.

Na semaforju je bila 32. minuta, na levem krilu je imel plošček dolgo v svoji posesti Kevin Fiala, plošček je oddal Pierreju Lucu Duboisu, ki je zadrsal proti sredini in našel Anžeta Kopitarja, ki je z bližine sprožil strel, odbitek je prišel nazaj k Duboisu, ki je dosegel prvi gol večera. Mali jubilej velikega hokejista Za Kopitarja je bila to že 750. podaja v karieri, čimer je postal šele drugi Kralj s tem dosežkom, ta mejnik je namreč presegel le še Marcel