HUD BOJ, A KOPRČANI VSEENO PORAŽENI: Velenjčanom grozili do zadnjega zvoka sirene (FOTO)

Regional 22.10.2023

Rokometaši velenjskega Gorenja so v 7. krogu lige NLB premagali Koper s 27:26 (17:11).

Velenjčani so po hudem boju dosegli peto zmago in zadržali mesto na vrhu razpredelnice, Koprčani po četrtem porazu ostajajo v drugem delu lestvice. Rokometaši iz Šaleške doline, ki so pred dnevi na domačem igrišču zanesljivo premagali švicarski Winterthur na uvodni tekmi skupinskega dela evropske lige s 34:26, so odločno začeli obračun proti Primorcem. Že po enajstih minutah so povedli s 7:3, lepo zalogo v golih pa zanesljivo držali v svojih rokah in prvi polčas