V Velenju brez zadetkov, izjemnega niza Beltincev je konec

SiolNET 24.10.2023  |  R. P., M. P., STA

Nogometašem Triglava je pripadel derbi zaradi poplav prestavljenega tretjega kroga 2. SNL, Kranjčani so v gosteh z 2:1 premagali vodilno ekipo Beltince Klimo Tratnjek. Prekmurci so sicer zadržali prvo mesto na lestvici, a Gorenjci zaostajajo samo še za dve točki. Nafta, ki bo 9. novembra gostovala pri Iliriji, bi lahko z zmago po točkah ujela Beltince. Rudar in Gorica sta se v četrtek razšla brez zadetkov.

Sportal Neverjeten niz Beltincev se nadaljuje Četrtek, 26. oktober: Beltinci, ki jih vodi Damjan Gajser, prejšnjih 11 tekem (če štejemo še pokal) niso poznali poraza. Še več: prejšnjih sedem tekem niso prejeli gola (dali pa so jih 17). Zdaj se je njihov sanjski niz le končal. Po 15 polčasih so le dobili gol. Triglav je z golom Goldena Okoche Gibsona vodil že po prvem polčasu, v drugem so Beltinčani prek Luke Pihlerja izenačili, Gorenjcem pa je zlata vredne točke v